Rejestracja | Logowanie

Misja

Misją firmy TTi jest rozumieć potrzeby i spełniać oczekiwania swoich klientów oraz oferować lepsze od konkurencyjnych rozwiązania w zakresie kompleksowych rozwiązań informatycznych. Mamy świadomość, że istnienie naszego przedsiębiorstwa, jak również dalszy jego rozwój zależy od tego, jak dobrze spełnimy swoje zobowiązania wobec naszych klientów. Działalność  nasza jest zaadresowana do szerokiego grona potencjalnych klientów, wobec których stosujemy zasady:

  • każdy klient jest dla nas najważniejszy,
  • dokładnie wsłuchujemy się w potrzeby klienta, celem pełnego zrozumienia jego oczekiwań,
  • kreatywnie myślimy o potrzebach klienta, poprzez tworzenie rozwiązań przyszłościowych
  • właściwie reagujemy na potrzeby klienta, poprzez oferowanie rozwiązań optymalnych
  • ułatwiamy klientowi dostęp do naszych produktów.

Wykorzystujac naszą wiedzę i doświadczenie chcemy w sposób profesjonalny dostarczać dobre produkty po konkurencyjnych cenach.

Dla realizacji naszej misji stale poszerzamy naszą wiedzą i kompetencje oraz powiększamy ofertę produktów dostosowując  ją do wymagań naszych klientów. W stosunku do naszych dostawców jesteśmy wymagający, lecz nie zapominamy, aby postępować etycznie i otwarcie. Majęc na uwadze właścicieli naszego przedsiębiorstwa, działamy w kierunku maksymalizacji zwrotu w stosunku do zainwestowanego kapitału.

Uważamy, że odpowiedzialność za losy załogi jest istotnym zobowiązaniem a realizując powyższe cele będziemy konsekwentnie się rozwijać jako organizacja, z równoczesnym rozwojem jednostek.